Vezetőség      
         
  Dr. Sudárné Fekete Katalin megbízott igazgató, közismereti tantárgyat oktató tanár fekete.katalin@pte.hu  
  Németh Eszter Katalin szakmai igazgató-helyettes, szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár nemeth.eszter2@pte.hu  
  Dr. Petőné Polyák Gyöngyi gyakorlati oktatásvezető, szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár polyak.gyongyi@pte.hu  
         
  Nevelőtestület      
         
  Bernáth Szabolcs közismereti tantárgyat oktató tanár bernath.szabolcs@pte.hu  
  Botos Olga Mária szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár botos.olga@pte.hu  
  Csaplár Gabriella szakmai tantárgyat oktató tanár csaplar.gabriella@pte.hu  
  Dr. Vargáné Penczel Erna Rita közismereti tantárgyat oktató tanár penczel.erna@pte.hu  
  Fenyőné Péchy Gabriella könyvtárostanár pechy.gabriella@pte.hu  
  Ferenczik Mária közismereti tantárgyat oktató tanár ferenczik.maria@pte.hu  
  Főfainé Kövesi Ildikó szakmai tantárgyat oktató tanár kovesi.ildiko@pte.hu  
  Juhász Eszter közismereti tantárgyat oktató tanár    
  Merfelsz Katalin közismereti tantárgyat oktató tanár merfelsz.katalin@pte.hu  
  Reinauer Adrienn szakmai tantárgyat oktató tanár reinauer.adrienn@pte.hu  
  Simon Eszter közismereti tantárgyat oktató tanár simon.eszter2@pte.hu  
  Varga-Urbán Erika szakmai tantárgyat oktató tanár, pszichológus varga-urban.erika@pte.hu  
         
  Óraadó tanáraink      
         
  Bártfai Szilvia szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Benkő József szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Béresné Bosnyák Erika szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Császár Jutka szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Dr. Cifra János szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Dr. Tóth Flóra szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Feiglné Koós Gabriella szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Gősi Rita szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Hodován Szabina szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Katonáné Szél Hajnalka szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Kőműves Erzsébet szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Laszlóczki Józsefné szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Lehőcz Szilvia szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Nemes Hajnalka testnevelést oktató tanár    
  Osztermayerné Fodor Ilona szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Plesz Éva szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Rottenbacher Ádám szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Rózsa Dorottya szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Schneidler Mónika szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Sörösné Éger Ardienn szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Tóth-Deák Rita szakmai tantárgyat oktató tanár    
  Zimmermanné Háberschusz Erika közismereti tantárgyat oktató tanár haberschusz.erika@pte.hu  
         
  Oktatást-nevelést segítők      
         
  Bognár Anett Emese adminisztrátor bognar.anett@pte.hu  
  Hevesi János informatikus hevesi.janos@pte.hu  
  Knopfné Molnár Márta gazdasági ügyintéző molnar.marta@pte.hu  
  Zörényi Tünde iskolatitkár zorenyi.tunde@pte.hu  
         
  Munkatársak      
         
  Gyulai László Józsefné portás kellner.maria@pte.hu  
  Hamarics Mária gondnok hamarics.maria@pte.hu  
  Orbán Tiborné portás  nyul.judit@pte.hu  
  Szabó Zoltán karbantartó szabó.zoltan4@pte.hu