Digitális oktatás

2020. NOVEMBER 11. Hírek Tanulmányi

Kedves Tanulóink! Kedves Képzésben részt vevő felnőttek! Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a 484/2020. (XI.10.) Kormányrendelet értelmében intézményünkben az elméleti oktatást DIGITÁLIS MUNKARENDBEN biztosítjuk! Az alkalmazott Microsoft TEAMS felületre való belépési útmutatót az osztályfőnökök már kiküldték tanulóinknak.

Minden tanulónknak és képzésben részt vevőnek alapvető kötelessége a tanórákon való részvétel!

A digitális oktatás időben ugyanúgy történik, mint a jelenléti oktatás:

• a tanórák kezdete és vége, a csengetési rend ugyanaz, mint az iskolában,
  • minden tanulónk érdeke, hogy a tanórán részt vegyen, az előírt feladatokat, kötelességet teljesítse!

Azoknak a tanulóknak, akiknek nincs otthon számítógépük, internet elérési lehetőségük, az iskolában biztosítjuk a tantermekben néhány fős csoportban (maximum 5 fő tantermenként) a digitális oktatáshoz való csatlakozás lehetőségét! Intézményünkben készenléti ügyeletet tartunk, szükség esetén további egyéni és kiscsoportos konzultációt szervezünk.

Az iskola reggel 6 és este 6 óra között nyitva tart, a titkárság telefonon elérhető 8-15 óra között: 74/511-920 számon.

E-mail: titkarsag.szdeszki@pte.hu címre is lehet írni!

Kérdés, probléma esetén fenti elérhetőségeken jelentkezzen a tanuló, képzésben részt vevő! A tervezett szülői értekezleteket és fogadóórát DIGITÁLIS formában fogjuk megtartani!

Tisztelettel: Hevesiné Simon Gyöngyi
hevesine.gyongyi@pte.hu